✅ «بِسْمِ‌اللَّـهِ‌الرَّ‌حْمَنِ‌الرَّ‌حِیمِ
وَالْفَجْرِ. وَلَیَالٍ عَشْرٍ. وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ. وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ انقلاب ما انفجار نور بود امام خمینی(ره)

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی ، معنویت ، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین انداز کرد. این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است. اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور مسئلت دارم .

در پایان فرصت را مغتنم شمرده ، در دهه فرخنده فجر خلاصه گزارشی از عملکرد شرکت عمران شهر جدید سهند جهت استحضار شهروندان فهیم بشرح ذیل اعلام میگردد ؛
۱- افتتاح و بهره برداری از آزادراه تبریز-سهند پس از ۱۲ سال انتظار
۲- برنامه ریزی برای اجرای ۹۹ پروژه در سال ۹۹ و تبدیل تعداد ۷۵ مورد آن به قرارداد با اهتمام به سال جهش تولید
۳- اتمام پروژه های راکد شهری از قبیل ؛ کتابخانه سردار شهید سلیمانی ، مساجد امام رضا و امام جعفر صادق ، مدارس شهید خلیل پورنهر و شهیدان مهدی پور ، رمپ تقاطع غیر همسطح فاز ۱ و ۴ ، پارک کودک در فاز ۳ ، مسیر دوچرخه و سردرب ورودی آن با اهتمام به شعار “هر شهروند یک دوچرخه “، آب نما ، روشنایی و احداث آلاچیق های مجموعه هشت بهشت و جنگل ۷۰ هکتاری ، پله دسترسی بام سهند فاز ۳ ، سکوهای بتنی پارک فدک ، تکمیل پی ور محله ۱۴۱۱ آماده سازی فاز ۴ و ….
۴- شروع عملیات اجرایی بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی (بزودی)
۵- شروع عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب فاز ۴ با مشارکت شرکت آب و فاضلاب استان
۶- ساماندهی مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت با هدف سومین تفرجگاه در استان
۷- شروع عملیات اجرایی پارک های بزرگ در فازهای چندگانه شهر و درختکاری آن ها با هدف نهضت جهادی فضای سبز (هر شهروند یک درخت)
۸- اجرای میدان بزرگ شهید باکری در ابتدای آزادراه و دیوار نگاره های آن

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22671
کد خبر
22671