🔹فرا رسیدن چهاردهم خرداد سالروز رحلت جانگذار معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) را خدمت خانواده معظم شهدا ، جانبازان گرانقدر و محضر مردم شریف شهر جدید سهند تسلیت و تعزیت عرض مینمایم .

امام خمینی (ره) در عصر و زمانه ای زیست و پرچم مبارزات دینی را برافراشت که کمتر کسی تصور به بار نشستن درخت انقلاب را داشت. انقلابی که به‌ عنوان یک پدیده سیاسی، اجتماعی و مذهبی و با رهبری این پیر فرزانه به عنوان آخرین انقلاب قرن، تمامی متفکران غرب و شرق را نیز به حیرت واداشت و معادلات جهانی را تحت تأثیر خود قرار داد. همین حیرت و شگفت زدگی در ارتحال جانسوز آن عزیز سفر کرده نیز بار دیگر تکرار شد و مردم دوستدار ولایت همچون بهمن 57 که استقبال تاریخی و پرشکوهی داشتند در چهاردهم خرداد نیز بدرقه بی نظیری از امام و مقتدای خود به جا آوردند.

15 خرداد نیز از دیگر روزهای بزرگ و سرنوشت سازی است که یادآور حرکت و جنبش آزادیخواهان و دیندارانی بود که با رهبری امام راحل و با  ایثار و از جان گذشتگی، در تاریخ جاودانه شدند و افتخار و سربلندی را برای این ملت به ارمغان آوردند.

بار دیگر رحلت ملکوتی امام خمینی (ره) را تسلیت و تعزیت عرض نموده و یاد و خاطره شهدای 15 خرداد را گرامی می داریم. راهشان پر رهرو باد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23568
کد خبر
23568