پیام تسلیت دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدیدسهند به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی

باز در جان جهان یکسره غوغاست حسین
این چه شوری ست که از یاد تو برپاست حسین
این چه رازی ست که صد شعله فرو مرد و هنوز
روشن از داغ تو ظلمتکده ماست حسین

اربعین حسینی، نماد جاودانگی مکتب عاشورا و میعادگاه تجدید میثاق با آزادگی و دینداری است.
نهال پربار عدالت خواهی و حق طلبی که در کربلا با خون خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام و یاران با وفایشان آبیاری شد، با گذشت قرن ها شکوفاتر شده و آثار بالنده معنوی آن چون مشعلی فروزان، مسیر سعادتمندی شیعیان و عــاشـقـان اهل بیت (ع) را روشن می کند.
قرن هاست که  اربعین یکی از قدرتمندترین نمادهای همبستگی میان مسلمانان است و عشق به سرور و سالارشهیدان، عاشقان حق و حقیقت را از کشورهای مختلف در بزرگ ترین گرد همایی سالانه مذهبی جهان گردهم می آورد. اگرچه امسال به دلیل شیوع پاندمی کرونا به ناچار محدودیت هایی در برگزاری این مراسم اعمال می شود اما مسلمانان و شیعیان درجای جای جهان که باشند با شورو عشق به سومین امام شیعیان و برترین مظهر آزادگی عرض ارادت خواهندکرد.
در سهند دوستدارن حضرت اباعبدالله (ع) و ارادتمندان اهل بیت علیهم السلام با رعایت دستورات و ضوابط بهداشتی در اربعین حسینی سوگواری می کنند با این امید که بتوانیم با پیروی از آموزه های سومین پیشوای شیعیان جهان در مسیر پربهای عدالت و آزادگی حرکت کرده و جوانان را با ابعاد عمیق و بالنده نهضت عاشورا و پاسداری از میراث معنوی آن امام همام آشنا و ترغیب کنیم همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند:درسی که اربعین به مامیدهد، زنده نگهداشتن یادِحقیقت وخاطره ی شهادت درمقابل طوفان تبلیغات دشمن است . . . در این روز مارا هم از دعای خیر خود بی نصیب نکنید التماس دعا.
السلام علیکم یااباصالح المهدى (عج)السلام علیک یاامین الله فى ارض وحجته على عباده(یاصاحب الزمان آجرک الله)اربعین حسینی بر شما وعاشقان حسین تسلیت عرض مینمایم).

🇮🇷 عباس مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدیدسهند🇮🇷

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21538
کد خبر
21538