پیام تسلیت دکتر عباس مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند به مناسبت شهادت و اهدا اعضای بدن پرستار سرافراز جناب آقای محمد حاتمی

انالله و انا الیه راجعون

نام پرستار زیبنده انسان‌های فرشته صفتی است که ایمان، دانش، تلاش و محبت‌شان، آرام‌بخش جسم و جان خسته بیماران است. کار در این حرفه که به رنگ عشق مزین شده، عاشقانی را می‌طلبد که نجات جان انسان‌ها سخن اول و آخر ایشان باشد. در این مسیر اما گاه، اتفاقی ناگوار، غمی جانکاه بر روح یکایک ما می‌نشاند.

شنیدن خبر درگذشت پرستار جوان، عزیزو پرتلاشمان، جناب آقای محمد حاتمی موجب تاسف و تاثر فراوان گردید. بی شک تلاش های ارزنده وی درطول دوران کاری، در راستای اعتلای اهداف نظام سلامت و نجات جان دردمندان و نیازمندان همواره در اذهان همه ما ماندگار و اقدام والا و تحسین برانگیز شما، خانواده گرامی حاتمی در اهداء اعضاء بدن فرزندتان به بیماران نیازمند،‌ نشان از روح بزرگ و نوع دوستی شما دارد و علاوه بر فراهم شدن باقیات و صالحات برای آن مرحوم، الگویی برای ترویج فرهنگ اهداء عضو به بیماران نیازمند در جامعه است.

تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت بر این عمل انسانی، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال سبب استمرار حیات در وجود افراد دیگر خواهد بود:

و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23761
کد خبر
23761