فرهنگ ایثار و شهادت طلبی در متن اسلام از درخشش و ویژگی برجسته برخوردار است . ارج نهادن به خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان و تکریم ارزشهای والایی که این عزیزان در نظام جمهوری اسلامی برای آنها جانفشانی نموده اند ، وظیفه همه ماست و احترام به این بزرگواران ، زنده نگهداشتن ارزشهای ایثار ، صبر و وفاداری به اسلام و انقلاب اسلامی است و البته حقی بر گردن ما است .
جوانان غیور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران جان خود را فدای نظام و مملکت کردند و خدمات ما به آنان حتی قطره ای از دریای ایثارگری فرزندان آنان نیست و در حقیقت گرامیداشت جایگاه و منزلت این عزیزان ، ارج نهادن به ارزشهای والای دینی و انقلابی است .
در این میان خادمین شرکت عمران شهر جدید سهند بر حسب وظیفه و به منظور پاسداشت و تکریم خانواده معزز شهدا مدرسه ای را در فاز 3 شهر جدید سهند بنام شهید والامقام ” شهید محمد خلیل پور نهر ” با تندیس آن شهید مزین ، و همزمان با سالگرد شهادت آن شهید بزرگوار با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی جناب آقای مهندس اسلامی و استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر پورمحمدی از مدرسه مذکور افتتاح و بهره برداری بعمل آمد .

اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و عرض تسلیت سالگرد شهادت شهید محمد خلیل پور نهر به خانواده معظم ایشان ، از خداوند قادر و متعال برای آن شهید والامقام علو درجات و برای خانواده محترم صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم .
عباس مصطفوی
خادم خانواده شهدا

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22272
کد خبر
22272