✅ بنام خدا
پیام تبریک دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند بمناسبت سوم خرداد ( سی و نهمین ) سالروز آزادسازی خرمشهر ( خونین شهر ).

✅ مبارک باد و هزاران بار مبارک باد بر شما عزیزان و نور چشمان اسلام این فتح و نصر عظیم که با توفیق الهی و ضایعات کم و غنایم بی‌پایان و هزاران اسیر گمراه و مقتولین و آسیب‌دیدگان بدبخت که با فریب و فشار صدام تکریتی، این ابرجنایتکار دهر، به تباهی کشیده شده‌اند، سرافرازانه برای اسلام و میهن عزیز افتخار ابدی به هدیه آورد. امام خمینی (ره)

بسم رب الشهدا و الصدیقین

با طلوع سومین روز خرداد، گلبانگ “انا فتحنا لک فتحا مبینا” بر گنبد مسجد جامع خرمشهر ( خونین شهر ) شهر حماسه و غیرت و ایثار و شهامت و شهادت طنین‌انداز می‌شود، روزی که فرشتگان پاک نهاد زمینی با قلبی آسمانی و دستانی خالی به حبل‌المتین الهی متصل شدند و مژده فتح الهی را به ودیعه گرفتند تا مشتی از خاک وطن به دستان نامحرمان آغشته نشود و چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب: “خرمشهر را خدا آزاد کرد. روز آزادی خرمشهر در عملیات پیروزمندانه و حماسی بیت‌المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از استقامت و پیروزی ملت، در دفاع از کیان ایران اسلامی است. آزادی خرمشهر نمادی از وحدت، همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم غیرتمند ایران اسلامی در عرصه‌ دفاع از تمامیت ارضی و سماوی و بحری کشور بود. این رخداد بزرگ فراتر از یک حادثه تاریخی، منشأ تحولات شگرف در روند جنگ تحمیلی و معادلات میدانی آن شد و خرمشهر را ورای یک شهر و نقطه جغرافیایی، تاریخ مجسم مقاومت ملت، پایداری و جاودانگی انقلاب اسلامی قرار داد. اینک با گذشت 39 سال از فتح خرمشهر مظلوم، اندیشیدن به آنچه باعث پیروزی معجزه‌گونه و فتح‌الفتوح آزادسازی خرمشهر شد، برای امروز کشور، بسیار الهام بخش و درس‌آموز است. امروز اگرچه ابزارهای دشمنی و مخالفت با ملت بزرگوار ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی تغییر یافته، اما جمهوری اسلامی ایران به دشمنان ثابت کرده که در راه پیشرفت، توسعه و حفظ ارزش‌های متعالی خود، هر لحظه آماده ازخودگذشتگی و خلق حماسه‌ای دیگر با رنگ و بوی “سوم خرداد” است. یاد و خاطره “شهدای خونین شهر” را گرامی می‌داریم و از خداوند می‌خواهیم در حفظ و حراست از این کیان پر مهر، که با خون جوانان این سرزمین آغشته شده است، امانتداران صالح و شایسته‌ای باشیم. صمیمانه این روز عزیز و این حماسه بزرگ تاریخی را به روح بلند امام امت (ره)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نیروهای غیرتمند نظامی و انتظامی و بسیج مردمی و ملت بزرگوار ایران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و بویژه مردم غیرتمند آذربایجان و شهر جدید سهند و همکاران محترم شرکت عمران شهر جدید سهند تبریک و تهنیت عرض می کنم. آمین یا رب العالمین

عباس مصطفوی
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23409
کد خبر
23409