🔹هفته دولت در تقویم ملی نظام جمهوری اسلامی ، تداعی کننده واژه مردمداری و خدمت در کنار مفاهیم بلندی همچون ایثار و شهادت و از خودگذشتگی است . روز کارمند ، تجلیل از انسانهای شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است ، آنانکه همه همت و تلاش شان ، گشایش گره های زندگی انسانها ، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است .
کار و فعالیت کارمندان ، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت ، شایسته تقدیر و بیان است . از اینرو سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم .
🔹موفقیت شرکت عمران شهر جدید سهند در گرو تلاشهای شبانه روزی و توانمندیهای نیروهای متخصص ، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره میکوشند تا در سیر حرکت شرکت به سوی چشم اندازهای تعیین شده ، نقش موثری ایفا نمایند .
این هفته فرصت مغتنمی است برای تبیین خدمات دولت و سازمان ها به آحاد مردم ، خدمت به مردمی شریف و عزیز میهن اسلامی ،

🔹همه میدانیم که امسال شرایطی متفاوت در عرصه خدمات رسانی سازمانها بوجود آمده است ، ولی علیرغم محدویتهای کرونایی ، هیچگونه محدودیت و خللی در نحوه خدمت رسانی مجموعه شرکت عمران شهر جدید سهند مشاهده نگردیده است .
🔹اینجانب مفتخرم در این روزها از مساعی و تلاش کارکنان از خودگذشته ، خدوم ، دلسوز و متعهد خودم در شرکت عمران شهر جدید سهند که خدمات شایان توجهی را به مردم ارائه مینمایند ، تقدیر و تشکر نمایم . ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، فرا رسیدن هفته دولت را به همه دولتمردان همیشه جاوید ایران اسلامی و کارمندان متعهد شرکت عمران شهر جدید سهند تبریک عرض نموده ، توفیق خدمت شایسته به همشهریان فهیم را برای همگان از خداوند قادر و متعال مسئلت دارم.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21089
کد خبر
21089