پیام تبریک دکتر عباس مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند به مناسبت انتصاب دکتر فرید پناهی قدیم به سمت رییس هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند و دعوت به تلاش و همدلی برای ساختن شهری در منزلت شهر جدید سهند

بسمه تعالی
«خواستن توانستن است و رفتن رسیدن»
آنچه تغییر نکند، تغییر است
دوستان و همکاران گرامی حدود ۴۰ ماه است که این شعار خط مشی ما بوده است.همه ما ، بایستی همیشه آماده هرگونه تغییر و تحول اعم از مادی و معنوی باشیم ، در راستای سیاست های کلان مجمع محترم شهرهای جدید مبنی بر تفکیک سیاست گذاری از اجرا با توجه به راهنمایی های ریاست محترم مجمع و با حضور عضو محترم هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی جناب آقای مهندس غراوی مقرر گردید با توجه به سوابق و تجربیات جناب آقای دکتر فرید پناهی از طرف هیئت مدیره شهر جدید سهند به عنوان رییس هیئت مدیره انتخاب گردند؛ بنده وظیفه خود می دانم این مسئولیت سنگین را به دوست بزرگوارم تبریک عرض نمایم و از خداوند قادر و متعال توفیق روزافزون ایشان و مجموعه شهرهای جدید را خواهانم و وظیفه خود می دانم نکاتی را محضر همکاران خاطرنشان سازم :
۱- ماموریت ساخت ۱۷۲۰۰ واحد مسکن طرح اقدام ملی در دستور کار شرکت قرار دارد که به حول و قوه الهی تا کنون ۵۵۰۰ واحد آن عملیاتی شده است.
۲-با خواست خداوند متعال در جهت افزایش کیفیت زندگی در محلات انجام عملیات سنگ فرش،آسفالت معابر و فضاهای سبز محلی امسال جز برنامه های راهبردی شهرجدید سهند می باشد.
۳-یادآوری می نمایم بیش از ۱۰۰ پروژه عمرانی از سال گذشته شروع گردیده که به حول و قوه الهی بایستی امسال به سرانجام برسانیم.
۴-افزایش کیفیت زندگی در مساکن مهر و رفع نواقصات آن ها به جد در دستورکار شرکت عمران شهرجدید سهند می باشد.
۵-اتمام پروژه های در دست اجرا در مجموعه تفریحی و گردشگری هشت بهشت ، کار بزرگی است که برعهده من و شما می باشد.
۶-توجه عالی به بحث های فرهنگی،اجتماعی،ورزشی و راهبردهای دهگانه جزو برنامه های تکلیفی می باشد که جهت انجام ، همت عالی من و شما را می طلبد.
۷-به سرانجام رساندن پروژه های مشارکتی به ارزش مالی بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان ، که در صورت تحقق چهره شهر جدید سهند را متحول خواهد نمود.
اینجانب به عنوان مدیرعامل شهر جدید سهند جهت انجام ماموریت های کلان مذکور همانند سابق با همت،تلاش،همراهی و همدلی تک تک شما بزرگواران به تلاشی مضاعف خواستارم و از طرفی باهم عهدی بسته ایم که شهر جدید سهند را عروس شهرهای جدید ایران و مهمانخانه تبریز نماییم که مجددا یادآور می شوم.
تا رسیدن به این قله رفیع توسعه ، مسیر بسیاری باقیست.
بر خود واجب می دانم که از همراهی و حمایت های بی دریغ جناب آقای دکتر طاهرخانی معاون محترم وزیر ومدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و جناب آقای دکتر پورمحمدی استاندار محترم و سایر مسئولین شهرستان که همواره ما را در مسیر توسعه شهر جدید سهند یاری نمودند نهایت تقدیر و سپاسگزاری را نمایم.
در پایان عید غدیر عید ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام را بر همه بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
یاعلی مدد
عباس مصطفوی
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید سهند

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23812
کد خبر
23812