✅ پیام تبریک آقای دکتر عباس مصطفوی. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند بمناسبت عید سعید فطر.

✅ بسم الله الرحمن الرحیم

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ وَاَهْلَ التَّقْوى وَالْمَغْفِرَهِ …

حضرت علی (ع):

ای مردم! این روز شما، روزی است که نیکوکاران در آن پاداش می‌گیرند و زیانکاران و تبهکاران در آن مایوس و ناامید می‌گردند.

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات.

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکر خدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود.

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید و اینک با دل هایی مالامال از عشق و محبت و با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره کافی را از این ماه پرخیر و برکت برده باشیم.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر به مردم شریف و بزرگوار خطه قهرمان آذربایجان، خاصه مردم غیرتمند شهر جدید سهند، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم و امیدوارم که با بهره‌گیری از توفیقات ماه مبارک رمضان و با انگیزه‌ای پرشورتر و همتی والاتر، ایران عزیز و انقلاب اسلامی را در مسیر اعتلا و نیل به آرمان‌های بلندش بیش از پیش یاری رسانیم.

با تشکر

عباس مصطفوی

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23421
کد خبر
23421