پور کریم مدیرعامل شرکت سار سهند و عوامل آن با هدف تسهیل گری ارتباط دولت و مردم در راستای آسیب شناسی و توانمندسازی آجتماعی با دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند دیدار و گزارس مبسوطی از عملکرد شرکت سار سهند ارائه نمودند.

در این نشست مدیرعامل شرکت عمران با استقبال از عملکرد شرکت سار سهند و لزوم پیاده سازی آن در شهر جدید سهند گفت : با توجه به استقرار جمعیت مسکن مهر و استقبال از سکونت در شهر جدید سهند لزوم آسیب شناسی اجتماعی امری ضروری بوده و شرکت عمران آمادگی خویش را جهت ارتقای امنیت و آسایش و آرامش مردم فهیم اعلام داشته و برای این منظور مکانی را اختصاص خواهد داد .
وی افزود : شهر جدید سهند با فهم و شعور اجتماعی بالا در تمامی اجتماعات حضور فعال داشته و در مدتی که در این شهر بوده ام ، آن را به عینه مشاهده نموده ام .
وی خاطر نشان ساخت : کوچکترین آسیب در شهر به منزله سم بوده و ما موظف هستیم تدابیر پیشگیرانه اتخاذ نماییم .
دکتر مصطفوی در خاتمه به تغییر رویکرد شهر از مسکن مهر به باغ ویلا و تصویب 406 هکتار از آن در فاز 5 به عنوان پایلوت کشوری ، تحولات اجتماعی اقتصادی با بهره برداری از آزادراه تبریز-اندیشه-سهند ، شروع 99 پروژه شاخص ، احداث دهکده ورزش ملی پوشان ، مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت ، عملی نمودن شعار هر شهروند یک درخت ، هر شهروند یک دوچرخه (2بهتر از 4) ، سهند عروس شهرهای جدید ایران ، سهند مهمانخانه تبریز و اتمام پروژه های راکد تا شهریورماه جاری اشاره کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=20921
کد خبر
20921