به گزارش واحد روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند مسابقات طناب کشی به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان اسکو و با هماهنگی حوزه بسیج فتح شهر جدید سهند و شرکت عمران شهر جدید سهند بین پایگاه‌های بسیج مقاومت شهر جدید سهند در مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت برگزار و در نهایت پایگاه‌ بسیج توحید شرکت عمران مقام اول ، پایگاه بسیج رسول اکرم (ص) مقام دوم و پایگاه بسیج شهدای گمنام شهر جدید سهند مقام سوم مسابقات طناب کشی را به خود اختصاص دادند.

در مراسم اهدای جوایز دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند ضمن تبریک و شادباش عید سعید قربان گفت : توجه و اهتمام به ورزش ، توجه به امر به معروف است و نهی از منکر کردن فعالیت جوانان مستلزم ایجاد امکانات رفاهی و ورزشی برای آنان است.
وی تصریح کرد : مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت این ظرفیت را داراست که در خدمت ورزش و شهروندان باشد و هر شخصی در مورد ورزش و سلامتی برنامه و ایده ای داشته باشد ، حمایت می‌کنیم.
دکتر مصطفوی بر ضرورت استفاده مردم از زمینهای تنیس تاکید نمود و افزود : شهر جدید ورزشی داشتن ، همت و همدلی همه مردم را میطلبد که به حول و قوه الهی با تلاش و همدلی سهند را به جایگاه واقعی آن خواهیم رساند .
❇️ اسامی اعضای تیم پایگاه بسیج توحید شرکت عمران شهر جدید سهند ( مقام اول)
🔹 محمدرضا ولیپور
🔹بختیار عرفان
🔹اسکندر فتحی
🔹میثم رضوی
🔹بیت اله محمدی
🔹بهنام کریمی
❇️اسامی اعضای تیم پایگاه بسیج رسول اکرم(ص) ( مقام دوم )
🔹مهدی ولی‌زاده
🔹وهاب جودی آذر
🔹امیررضا آقا علیپور
🔹امیررضا شیری آذر
🔹امیرحسین مرسلین
🔹نوید تره فروش
❇️ اسامی اعضای تیم پایگاه بسیج شهدای گمنام ( مقام سوم )
🔹علی مرادخانی
🔹علیرضا حسینی نوین
🔹سامان محمدزاده
🔹احسان ایاذی
🔹آرمین بلیاخ
🔹مهدی کاردی

☑️ روابط عمومی و دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهر جدید سهند

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23890
کد خبر
23890