✅ در این مراسم امام جمعه شهر جدید سهند گفت : بحث درخت و درختکاری در آموزه های دینی ما است و پیامبر گرامی اسلام فرمود : اگر در دستم درختی برای کاشت داشته باشم و برای قیامت یک ساعت مانده باشد ، حتما آن درخت را کاشته و برای روز قیامت آماده میشوم ، که به حمد الهی آقای دکتر مصطفوی همت کرده و نهضت فضای سبز را راه انداخته که جا دارد از زحمات ایشان تقدیر شود و بی شک جسم سالم مدیون فضا و محیط سالم است .
پدر شهید والامقام حامد جوانی هم در این مراسم با قدردانی از زحمات مدیرعامل شرکت عمران گفت : قبلا شهر جدید سهند شهر خوابگاهی بود ، ولی در سه سال اخیر شهر زندگی شده و امید است ثمره درختکاری انسان هایی پرورش یابند که برای این شهر مثمرثمر باشند .
مهندس جمشید زاده عضو شورای اسلامی شهر جدید سهند گفت : من امروز خیلی خوشحالم که در خدمت مدیری لایق و ایثارگر هستم که راه شهدا را ادامه داده و تمام مدارسی را که احداث میکند ، بنام شهدا مزین نموده و این نشانگر این است که این عزیز ادامه دهنده راه شهدا و در این راه استوار است .
وی همچنین با آرزوی موفقیت برای مدیرعامل شرکت عمران گفت : بنده افتخارم این است که از بدو این شهر در معیت مدیران عامل و شهرداران بوده ام و هریک در حد توان خدمات ارائه داده اند و ارج می نهیم ، ولی آقای دکتر مصطفوی کارها و خدماتی را انجام دادند که باقیات الصالحات برای این شهر بوده که به توسعه و مشهور شدن این شهر کمک کرد .

وی خاطرنشان کرد : شهروندان از عملکرد مدیرعامل شرکت عمران رضایت دارند و بنده هم به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات و خدمات ایشان و کارکنان شرکت عمران که بازوهای اجرایی این مدیر هستند ، تقدیر و تشکر نموده و تیمی که در کنارشان دارند ، تیم ارزشمند و فعالی است که ثمره آن این بوده که آرزوهای دیرینه مردم را چه در حوزه توسعه و عمران و چه در تامین مراکز آموزشی رفاهی محقق می سازند .
عضو شورای شهر تاکید کرد : بنده مدیرعاملی را ندیده ام که پارک بسازد و بنوعی از احداث پارک شانه خالی میکردند و اظهار میداشتند جزو وظایف ما نیست ، ولی وجدان کاری این مدیر سبب شده که چندین پارک بزرگ در شهر احداث شود که بنده مدیون ایشان هستم .
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر کاشت درخت بنام هر شهید گفت : این کار ارزشمند زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا است .
مهندس سعیدی عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند با بیان فضیلت درخت و درختکاری گفت : در رابطه با پروژه های عمرانی ، با تدبیر مدیرعامل محترم، برنامه ریزی ۹۹ پروژه در دستور کار قرار گرفت که به مدد الهی ۹۶ مورد آن به قرارداد تبدیل شده و بیش از ۱۵ پروژه نیز در آستانه قرارداد میباشد که به فاز اجرایی میروند .
وی با اشاره به سخنان مدیرعامل شرکت عمران که سال ۱۴۰۰ ، سال شکوفایی برای سهند است ، گفت : این پروژه ها اگر در فازهای شهر عملیاتی شوند ، قطعا اتفاق مبارکی خواهد افتاد .
مهندس سعیدی با اشاره به تقدیر مدیرکل کتابخانه های استان در بازدید از کتابخانه سردار شهید سلیمانی افزود : ما پارک هایی که برای شهر تعریف کرده ایم ، در کنار آن برای آنها نمازخانه ، فرهنگسرا و کتابخانه هم مدنظر قرار داده ایم که بی شک سهند را زیباتر و عروس شهرهای جدید خواهد کرد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22934
کد خبر
22934