مراسم اختتامیه ” سهند شهر سالم ” با حضور دکتر آسایی مشاور وزیر و دکتر تبریزی رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، ارزیابان و اعضای کمیته های شهر سالم شهر جدید سهند در محل فرهنگسرای شرکت عمران برگزار شد .
در این مراسم دکترآسایی گفت : یکی از بازدیدهای بسیار ثمربخش و آموزنده ای که تابحال داشته ام ، از شهر جدید سهند بود که شاخص ها و ویژگیهای یک شهر سالم را داراست .
🔹️در این مراسم دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند ضمن قدردانی از تیم ارزیابی بخاطر انتخاب سهند به عنوان شهر سالم گفت : سهند را نه تنها عروس شهرهای جدید کشور بلکه مهمانخانه تبریز خواهیم کرد .
🔹️وی همچنین گفت : ما در سال جاری 99 پروژه را که شهر را متحول خواهد کرد شروع کرده و 40 مورد آن به قرارداد تبدیل شده و بیش از 1500 میلیارد تومان تفاهم نامه سرمایه گذاری امضاء کرده ایم که تعداد 7 پروژه آن شروع شده است .
🔹️وی افزود: فاز 5 شهر جدید سهند را به عنوان پایلوت کشوری باغشهر کشور خواهیم کرد .
دکتر مصطفوی خاطر نشان ساخت: ما به تبع فرمایشات مقام معظم رهبری گام دوم انقلاب را پیاده کرده ایم و رویکردهای جدید و بدیع را برای شهر جدید سهند تعریف و در دستور کار قرار داده ایم .
🔹️وی تاکید کرد : ما به شعار هر شهروند یک دوچرخه (دو بهتر از چهار) و هر شهروند یک درخت را جامه عمل پوشانده و مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت را سومین تفرجگاه کشور خواهیم کرد .

وی در خاتمه با صراحت گفت : توانمند سازی خانواده ها از دغدغه های اصلی شرکت عمران بوده و برای درآمد پایدار از مرحله خام فروشی به مرحله سرمایه گذاری و مشارکت گذر کرده ایم .
در خاتمه از کتاب “همکاری بین بخشی در نظام سلامت شهر سالم  و روستای سالم” رونمایی شد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21095
کد خبر
21095