در این مراسم هر یک از اعضای هیئت مدیره سخنانی را در مورد مهندس و جایگاه آن و همچنین فضایل امام علی (ع) ایراد نمودند و همکاران نیز به اختصار در مورد این روز مهم نکته نظراتی را ارائه نمودند.

دکتر مصطفوی هم در این نشست صمیمی ضمن تبریک روز مهندس و میلاد امام علی(ع) گفت : اولین مهندس آفرینش خداوند هستند و بعد از خلقت انسان‌ به خودش فتبارک الله احسن الخالقین گفت .
وی با بیان فضایل و مناقب حضرت علی (ع) افزود : از جرجی زیدان تاریخ نگار مسیحی لبنانی در مورد اینکه چرا از بین آن همه صحابه پیامبر(ص) ، حضرت علی را برای نوشتن انتخاب کردند ؟!
در جواب گفت : شایسته تر از علی (ع) نیافتم و همین بس که علی تسبیح است و زبان ها قاصر از توصیف علی است .
دکتر مصطفوی خاطر نشان کرد: تمامی همکارانی که از درب شرکت عمران وارد می‌شوند و نقش ایفا می‌کنند ، برای ما عزیز هستند و با افتخار اعلام می کنم با وجود اعضای محترم هیئت مدیره و همکاران تلاشگر ، سرآمد شهرهای جدید کشور هستیم و به مدد الهی هر روز بیشتر از دیروز شاهد شکوفایی این شهر می باشیم.
وی تاکید کرد : نتیجه تلاش و همدلی همکاران ، اتمام پروژه های عمرانی شهر جدید سهند بود و هم اینک هم شاهد تبدیل قرارداد ۹۹ پروژه هستیم که با اتمام آن ها چهره شهر متحول خواهد شد.
مدیرعامل شرکت عمران به صفات اندیشیدن ، شجاعت، ریسک پذیری و عدم محافظه کاری ، سیستمی نگاه کردن ، فکر باور محور و انسان محور را لازمه همکاران دانست و در پایان به کیفیت ارتقای زندگی شهروندان‌ تاکید کرد و بازنگری محلات را برای تکمیل نواقصات از اولویت ها دانست .
در خاتمه با اهدای لوح سپاسی از زحمات همکاران تقدیر بعمل آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22896
کد خبر
22896