✅ در این دیدار با توجه به‌ اهمیت موضوع ، به ترتیب روی همکاری های مشترک سلامت ( انسان محور ) در حوزه دارو و درمان با روش های سنتی و تلفیقی در شهر جدید سهند بحث و بررسی گردید .
در این دیدار مقرر شد یک گروه تخصصی مسئولیت مطالعات اولیه کار را بر عهده گرفته و پس از دستیابی به یک جمع بندی مشخص و قابل تائید از لحاظ علمی و فنی و تخصصی ، تفاهم نامه ای به همین منظور بین سلامتکده پروفسور محمدی و شرکت عمران شهر جدید سهند منعقد گردد .

در این نشست مشترک دکتر مصطفوی نکته نظرات خویش را ارائه و پروفسور محمدی نظرات ایشان را قابل احترام و دارای اهمیت برای بررسی های بیشتر علمی دانست و مقرر شد از ظرفیت مناسب آب و هوائی و موقعیت زمین و پارک های طبیعی شهر جدید سهند برای برخی اقدامات ابتکاری در حوزه دارو و احداث برخی پارک های تخصصی گیاهان داروئی ( طب سنتی ) بهره گرفته شود. پروفسور محمدی ضمن اشاره به اهمیت طب تلفیقی که بصورت جهانی از آن استقبال شده است ، شهر جدید سهند را مرکزی مهم برای آغاز این حرکت جدید درمانی برشمرد و برای همین منظور نماینده خود دکتر اسدی را برای پیگیری و تحقق چنین امر مهم و لازم معرفی نمود . در خاتمه این دیدار ، بازدیدی از مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت انجام گرفت .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23412
کد خبر
23412