دیدار مهندس نظام خواه مسئول بسیج رسانه ای استان آذربایجان شرقی و هیئت همراه و جمعی از اصحاب رسانه شهر جدید سهند با دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند

در این دیدار از زحمات دکتر مصطفوی به عنوان مدیر جهادی در استان و تلاش های ایشان در راستای فعالیت های عمرانی راهگشا و همچنین حسن توجه به مباحث مطالبه گری در شهر جدید سهند و نقشی که مطالبه گری اصولی و درست در پیشبرد اهداف دارد ، تقدیر بعمل آمد .

در این دیدار حوزه رسانه و تاثیرگذاری مثبت آن مورد ارزیابی قرار گرفت ، همچنین در مورد احداث دفتر بسیج رسانه ، دفتری که در راستای مطالبه گری صحیح و برگزاری دوره ها و همایش ها و کارگاه های متعدد در شهر جدید سهند موفق عمل نماید ، بحث و بررسی شد.
دکتر مصطفوی در این دیدار با بیان اینکه بسیج گره گشا و راهگشا است ، گفت : هر جا به مشکلی بر خوردیم ، بسیج با حضور به موقع خویش توانسته آن گره را باز و در راستای مطالبه مردم ، درست گام بردارد.
وی افزود: در شهر جدید سهند با توجه به این که شرکت عمران به شکل درآمد هزینه اداره می شود ، ما توانسته ایم اقتصاد مقاومتی را عملیاتی نماییم و پروژه ای به مهمی آزادراه تبریز-سهند را افتتاح و تمام پروژه هایی که مسکوت و راکد مانده بود را به مرحله افتتاح و بهره برداری در آوریم ، حتی از مساکن مهر گرفته تا توسعه مجموعه تفریحی و گردشگری هشت بهشت و در مدت حضور در شهر جدید سهند ، این شهر را از رتبه نیازمند به فرازمند تبدیل نموده ایم .
مدیرعامل شرکت عمران خاطرنشان ساخت : در راستای راهبردهای دهگانه مربوط به امور فرهنگی و اجتماعی نه تنها به کالبد بلکه به روح شهرمان نیز پرداخته ایم که جا دارد به برنامه های موفق خود قبل از کرونا اشاره نماییم ، برنامه هایی همچون ؛ هفته فرهنگی که دقیقا در چنین روزی در سال ۱۳۹۸ اجرا شد که در کنار آن سه شنبه های بدون خودرو که برندی موفق برای شهر جدید سهند بود و امروزه سهند را به شهری ورزش محور و سلامت محور می شناسند ، جشنواره های متعددی برگزار نمودیم چون فیلم و عکس و آدم برفی نمونه های موفقی هستند که می توان به آن ها اشاره داشت.
وی در خاتمه تاکید داشت : در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان اقدام به ساخت پیاده رو های مناسب نمودیم و مدارس خود را به بهترین شیوه ممکن ساختیم که نیاز فرزندانمان بر طرف گردد.
در خاتمه از کتابخانه سردار شهید سلیمانی واقع در فاز ۲ بازدید بعمل آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23807
کد خبر
23807