✅ در این دیدار دکتر پورشریف آماری از مدارس شهر جدید سهند ارائه و از دکتر مصطفوی به عنوان مدیر جهادی یاد نمود و گفت: از زحمات و خدمات آقای دکتر مصطفوی بخاطر جبران فضاهای آموزشی که همیشه یار و یاور آموزش و پرورش بوده اند، تشکر می کنم.
وی افزود: تقدیر می کنم از عزیزی که علیرغم موانع و مشکلات پیش رو، آزادراه تبریز-سهند را بازگشایی نمود و کار بسیار مهمی که رییس آموزش و پرورش استان و امام جمعه از آن تشکر و استقبال کردند، نامگذاری مدارس شهر جدید سهند بنام شهدا بود که جا دارد از مدیرعامل شرکت عمران تقدیر شود.

دکتر مصطفوی هم در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم گفت: بنده در محضر اساتید همیشه شاگرد بوده و خودم را مدیون قشر معملی می دانم.
وی همچنین گفت: در مورد فضاهای آموزشی، دغدغه اصلی ما جبران کمبود فضاهای آموزشی بوده و به حول و قوه الهی با تعاملی که داریم، این عقب ماندگی های فضاهای آموزشی مرتفع خواهد شد که در جهت عملی شدن این مهم، کارگروهی تشکیل و نسبت به مکانیابی فضاهای آموزشی مبادرت گردد تا هیچ کمبودی از حیث مدارس نداشته باشیم و با توجه به بازگشایی آزادراه، استقبال سکونت در این شهر مضاعف خواهد شد.
دکتر مصطفوی در خاتمه به تبدیل ۹۹ پروژه به قرارداد در سال ۱۳۹۹، تصویب طرح جامع شهر جدید سهند پس از ۱۲ سال و احداث بیمارستان تخصصی ۳۰۰ تختخوابی توسط خیر نیکوکار اشاره کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23329
کد خبر
23329