✅ مدیرعامل شرکت عمران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و با تشکر از متولیان مراسم گفت : شهر جدید سهند در حال حاضر حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و بازگشایی آزادراه تبریز-سهند این شهر را به یکی از محلات تبریز تبدیل نموده است.

وی همچنین گفت : ما در کنار کارهای عمرانی به مباحث فرهنگی و اجتماعی هم اهتمام ویژه داشته ، بطوریکه برای شهدای گرانقدر مدافع حرم من جمله شهید والامقام حامد جوانی و شهید والامقام وحید نومی گلزار و شهدای عزیز هشت سال دفاع مقدس، شهید محمد خلیل پورنهر و شهیدان مهدی پور که نام نیکشان برای این شهر آبرو است ، با دعوت از خانواده های معظم آنان و حضور در مراسمات این شهر ، زینت بخش محافل بوده و توجه ویژه به میدان بزرگ شهید باکری در ورودی آزادراه و استقرار المان از نحوه شهادت این شهید بزرگوار در معرض دید عموم ، مبین تداوم راه شهیدان است .
دکتر مصطفوی تاکید کرد : ما با راه اندازی مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت و با برگزاری هفته فرهنگی با استقبال بی نظیرش قبل از ایام کرونا ، اهمیت مباحث فرهنگی و اجتماعی را خاطرنشان کردیم .
ایشان افزود : بنده با تجاربی که از شهرهای جدید کشور دارم ، بافت اجتماعی و فرهنگی شهر جدید سهند را ایده آل و مردم فهیم این شهر را از نظر شعور اجتماعی ممتاز دیدم .
در خاتمه لوح تقدیری از طرف مدیرعامل شرکت عمران به دخترانی که به گلستان عبادت توفیق یافته بودند ، اهداء شد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23171
کد خبر
23171