🔹️دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در ایستگاه شماره یک آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر جدید سهند حضور یافت .
در این دیدار مهندس وکیلی شهردار شهر جدید سهند ضمن تقدیر از حرکت ستودنی مدیرعامل شرکت عمران به مشکلات پیش روی آتش نشانان از قبیل ؛ لزوم ازیاد ایستگاههای آتش نشانی ، امکانات اطفاء حریق برای طبقات بالا ، افزایش شیرهای هیدرانت و ساماندهی آبهای سطحی اشاره کرد .
🔹️مدیرعامل شرکت عمران در این دیدار نیزضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلاوریها و ایثارگریهای آتش نشانان گفت : از زمان حضور شهردار محترم تعاملات شرکت عمران و شهرداری بیش از پیش شده و این قدم مبارکی است . شرکت عمران و شهرداری در راستای توسعه و آبادانی شهر به مثابه دو بال هستند که برای پرواز باید هماهنگ باشند .
🔹️وی خطاب به آتش نشانان گفت : انسانهایی که به انسانها خدمت میکنند ، منشاء همه آنها عشق است و عشق به همنوع علت انتخاب آتش نشانان این مسئولیت خطیر است و باید عرض کنم آتش نشانی شغل نیست ، مسئولیت است و این تعهد را در سرزندگی و در چهره های بانشاط شما می بینم .
وی افزود : کارهای متفاوتی در شهر جدید سهند انجام گردیده که به مدد الهی شهر جدید سهند را مهمانخانه تبریز و عروس شهرهای جدید کشور خواهیم کرد و لازمه این ادعا ، باید شهر جدید سهند در تمامی زمینه ها همچون ؛ ایمنی ، بهداشت و درمان هم در اولویت باشد .

🔹️وی خاطر نشان ساخت : شرکت عمران آمادگی دارد در فازها و مجموعه هشت بهشت که نیاز به ایستگاه آتش نشانی هست ، با همکاری شهرداری احداث نماید .
ایشان تاکید کرد : در اسرع وقت برای مکانیابی ایستگاههای آتش نشانی کارگروهی تشکیل تا عملیات اجرایی آغازگردد .
🔹️دکتر مصطفوی به جبران کمبود شیرهای هیدرانت ، ساماندهی آبهای سطحی ، ضرورت پرداخت به امر آموزش ، برگزاری مانور امداد و نجات اشاره کرد و در خاتمه با اهداء شاخه گل ، روز آتش نشانی و ایمنی را به آتش نشانان تبریک گفت .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21433
کد خبر
21433