دومین شورای اداری شرکت عمران شهر جدید سهند به مناسبت آغاز امامت و ولایت حضرت ولیعصر (عج)، به ریاست دکتر مصطفوی مدیرعامل و با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین و کارکنان شرکت عمران شهر جدید سهند برگزار گردید.

در این مراسم اعضای هیئت مدیره و معاونین نکته نظرات، راهکارها و گزارشی از اقدامات انجام یافته در حوزه خویش را ارائه نمودند.
در این نشست دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران با تبریک آغاز امامت امام مهدی (عج)‌ و با تبیین و تشریح مکتب انتظار و رسالت انتظار گفت: عاشق مهدی یعنی عاشق تمام خوبی ها، عاشق مهدی، یعنی عاشق ارباب رجوع و در جامعه مهدوی باید تلاش مضاعف کنیم تا رضایت مردم که همانا رضایت پروردگار است، جلب نماییم و رضایتمندی اولویت نخست ما است.
مدیرعامل شرکت عمران به مباحثی نظیر؛ اهتمام به مسائل استخدامی همکاران، تبیین اهداف و چشم انداز شرکت عمران به تک تک همکاران، پرداختن به آموزش و مهارت فنی همکاران، آموزشی که موجب تغییر و یادگیری شود، راهکارهای تحقق بودجه شرکت و تلاش برای آن، متصف شدن همکاران به صفات صداقت و گذشت، هدفگذاری برای پروژه های در دست اجرای شرکت از جمله؛ جهش تولید مسکن و …. پرداخت.
در خاتمه به انتصابات و تغییرات پستی همکاران اشاره و ضمن تبریک، در پست جدید برای آنان آرزوی موفقیت نمود و از آقای مهرداد عبادی به عنوان همکار منظم و مودب تقدیر نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=24569
کد خبر
24569