✅ در این مراسم دکتر مصطفوی ضمن خیرمقدم و ادای احترام به محضر پهلوانان و پیشکسوتان عرصه کشتی گفت: ما در کنار فعالیت های عمرانی از فعالیت های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی غافل نبوده ، بطوریکه شعار هر شهروند یک دوچرخه را نهادینه کرده و مسیر دوچرخه را در دو فاز انجام داده و دهکده ورزشی به وسعت ۱۰۰ هزار مترمربع ، عملیات اجرایی آن توسط بخش خصوصی آغاز شده که علاوه بر افزایش سرانه ورزشی، به جرات می‌توان گفت در کشور این مجموعه کم نظیر است .
مدیرعامل شرکت عمران همچنین گفت : تنها چیزی که می تواند کشور را بیمه کند ، ورزش است و از دیدگاه بنده سرآمد ورزش ها ، ورزش کشتی ، کوهنوردی و ورزش های همگانی است که ما وظیفه داریم در توسعه آن ها بکوشیم .

وی با بیان اینکه خانه کشتی که امروز شاهد افتتاح از آن هستیم ، درخور این شهر نیست ! افزود : ما دومین خانه کشتی استان را در شهر جدید سهند احداث خواهیم کرد و شما عزیزان پیگیر موضوع باشید تا در اسرع وقت عملیات اجرایی آن شروع شود .
مدیرعامل شرکت عمران به مباحث شاخصی نظیر ؛ سهند شهر سالم و ایمن از منظر بهداشت جهانی ، افتتاح آزادراه تبریز-سهند پس از ۱۲ سال ، برنامه ریزی ۹۹ پروژه در سال ۹۹ و تبدیل ۸۸ مورد آن به قرارداد ، هر شهروند یک درخت ، افتتاح بزرگترین زمین تنیس شمالغرب کشور ، اتمام پروژه های راکد شهری ، راه اندازی مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت ، تأمین مسکن پیشکسوتان عرصه کشتی اشاره کرد.
در خاتمه سخنرانی، دکتر مصطفوی خاطر نشان کرد: به حول و قوه الهی سال ۱۴۰۰ برای شهر جدید سهند سال شکوفایی خواهد بود و افتتاح آزادراه تبریز-سهند ویژگی منحصر بفردی که دارد ، این است که پنجره ای رو به سهند است ، چرا که همزمان می توان کوه های جام ، کمال و سلطان را مشاهده کرد .
در این مراسم دکتر بنی نصرت ، پهلوانان و پیشکسوتان از زحمات و خدمات مدیرعامل شرکت عمران برای توسعه و عمران شهر جدید سهند تقدیر و تشکر نمودند و ایشان را الگوی مدیرجهادی در عرصه سازندگی و آبادانی لقب دادند.
در خاتمه از پیشکسوتان و فعالان رشته کشتی با لوح سپاسی تقدیر بعمل آمد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22832
کد خبر
22832