✅ در این جلسه مدیرعامل شرکت عمران با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت : حماسه آزادسازی خرمشهر به عنوان نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی به شمار می آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان این مرزوبوم به منصه ظهور رسید .
وی افزود : بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و باز شناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران ، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فراروی بشریت گشود .
در این جلسه دکتر مصطفوی از فعالیت های چشمگیر و حرکت جهادی همکاران تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه جلسه صورتجلسه قبلی بررسی و در خصوص پروژه های جاری شرکت عمران از قبیل ؛ احداث پارک های شهری و تسریع در انجام و اتمام آن ، احداث کمربند جنوبی و دوربرگردان آزادراه شهید پورشریفی ، پروژه های تجاری شرکت عمران و اجتناب از خام فروشی قطعات و راه های ایجاد ارزش افزوده برای املاک تحت تملک شرکت عمران بحث و تبادل نظر گردید .
در خاتمه مهندس شاه آبادی با حفظ سمت مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران ، همزمان مسئولیت راه اندازی دفتر طرحهای توسعه ای شرکت عمران با اولویت محدوده مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت و طرح جامع آن و ایجاد هماهنگی بین بخشهای مختلف سازمان ها ، دانشگاهها ، پیاده سازی برنامه ها ، حرکت به سوی شهر هوشمند ، توسعه آموزشی، گردشگری، خوداشتغالی، شهرکهای اقماری ، ایجاد واحد خلاقیت و ایده پردازی به ایشان محول گردید .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23407
کد خبر
23407