✅ جلسه ای به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر مصطفوی مدیرعامل ، دکتر پناهی نائب رئیس هیئت مدیره ، مهندس ثمودی سرپرست معاون فنی و اجرایی و اعضای دفتر روابط عمومی و توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت عمران شهر جدید سهند برگزار گردید و در خصوص بهبود و تقویت هر چه بیشتر فعالیت های روابط عمومی بحث و بررسی گردید.

✅ در این جلسه ابتدا مدیرعامل شرکت ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و گرامیداشت تلاش های صورت گرفته در شرکت عمران شهر جدید سهند ، با اشاره به اهمیت روابط عمومی در هر سازمان، این بخش را محور ارتباطات و اطلاعات و تبلیغات و اطلاع رسانی دانست و مسئولیت خطیر روابط عمومی در هر سازمان را متذکر شد . ایشان در ادامه با توجه به حجم گستردگی فعالیت های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید سهند ، از حوزه روابط عمومی درخواست کرد ، با برنامه ریزی و طرح جدید و به شکل گسترده به انعکاس مطلوب و موثر اخبار و اطلاعات ارزشمند اقدامات صورت گرفته در شرکت عمران بپردازند .
در این جلسه اعضای روابط عمومی شرکت عمران نقطه نظرات خویش را بعنوان عملکرد ، طرح ، برنامه ، پیشنهاد و ایده به اطلاع مدیرعامل شرکت عمران رساندند و راهکارهای توسعه فعالیت های روابط عمومی را برشمردند.
در خاتمه با اهدای لوح سپاس از طرف مدیرعامل شرکت عمران ، از تلاش های همکاران روابط عمومی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی تقدیر بعمل آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=23410
کد خبر
23410