بنام خدا
دفاع مقدس جهاد بزرگ دینی و ملی ملت ایران بود. ملت ایران روح اعتماد به نفس ملی را به وسیله‌ی هشت سال دفاع قدرتمندانه توانست در خود تقویت کند، توانست استعدادها را در خود شکوفا کند، توانست ظرفیتهای ناشناخته‌ی خود را بشناسد. جوانهای ما در جنگ تحمیلی، چه در نیروهای مسلح – ارتش و سپاه – و چه در بسیج عظیم مردمی – بسیج مستضعفان – توانستند چهره‌ای را از ایران نشان بدهند که ده‌ها سال بود – شاید بشود گفت دویست سیصد سال بود – که از ایران چنین چهره‌ای دیده نشده بود.

مقام معظم رهبری

مدیرعامل محترم شرکت عمران شهر جدید سهند
برادر بسیار بزرگوار جناب آقای دکتر عباس مصطفوی

ارسالی: خانواده شهید محمد خلیل پورنهر

رونوشت: معاونت محترم وزیر و ریاست معزز هیئات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصی عمران شهرهای جدید کشور. برادر بسیار بزرگوار جناب آقای مهندس حبیب الله طاهرخانی. امام جمعه محترم شهر جدید سهند. فرماندار محترم شهرستان اسکو. ریاست محترم شورای اسلامی و شهردار تلاشگر شهر جدید سهند. ریاست محترم شورای اسلامی شهرستان اسکو.

با سلام و احترام و ادب
چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی می داریم. این روزهای ارزشمند و مقدس را به شما و همکاران محترم تبریک عرض می کنیم. جای دارد صمیمانه و صادقانه از حضرتعالی بعنوان یک مدیر ارزشی که با تمام وجود و با عشق بالا و مسئولیت پذیری والا، مروج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت و دفاع مقدس در شهر جدید سهند هستید تشکر بکنیم و از همه خدمات ارزنده تان، با وجود همه موانعی که بطور طبیعی و غیرطبیعی وجود دارد به مصداق من لم یشکرالمخلوق و لم یشکرالخالق قدردانی نمائیم. تشکر از خوبان و مرزبانان دفاع مقدس را وظیفه انسانی و اخلاقی و وجدانی و قلبی خانواده خود می دانیم. ما در تمام سالهای گذشته به نیک شاهد هستیم که مجموعه فعالیتهای ارزشمند فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید سهند در راستای تحقق فرامین گهربار حضرت امام ره و مقام معظم رهبری و دولت محترم و دستگاههای مسئول فرهنگی و اجتماعی کشور در حوزه فرهنگی و اجتماعی و عمرانی است. مجموعه فعالیتهای انجام شده و یا در حال انجام امور فرهنگی و اجتماعی در شرکت عمران شهر جدید سهند الحق والانصاف در نوع خود قابل احترام و با روشهای خلاقانه و مبتکرانه و مسئولیت پذیری در حال انجام و تحقق است. از نگاه تیزبینان و منصفین و کارشناسان و متخصصین امور فرهنگی و اجتماعی کشور و آذربایجان شرقی، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی این شرکت در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس در کنار کارهای وسیع عمرانی شرکت عمران شهر جدید سهند حقیقتا ماندگار می باشد. از جهت همه تلاشهای ارزشمند و ماندگار فرهنگی و حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سپاسگزاریم و سرتعظیم فرود می آوریم.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21349
کد خبر
21349