در این مراسم مدیرعامل شرکت عمران با تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : ماموریت خطیر و نخست شرکت عمران افتتاح و بهره برداری از آزادراه تبریز-سهند بود که به حول قوه الهی و با پیگیری‌های استاندار محترم ، معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ، شریک و مجری محترم ، فرماندار محترم شهرستان اسکو و با همت و تلاش همکاران عزیز پس از ۱۲ سال انتظار ببار نشست که جا دارد این رخداد ماندگار را به شهروندان فهیم تبریک عرض نماییم .
دکتر مصطفوی همچنین گفت : دومین ماموریت مهم شرکت عمران ، افزایش کیفیت زندگی در شهر جدید سهند است که هر چند تعداد ۳۵۶۰۰ واحد مسکن مهر احداث شده ، ولی مردم به امیدی این شهر را برای سکونت انتخاب کرده اند و ما وظیفه داریم انتظارات بحق آنان را برآورده سازیم.

وی افزود : به همین خاطر ما برنامه‌ ریزی ۹۹ پروژه را در دستور کار قرار داده و انشاالله در پنجم اسفندماه جاری همزمان با روز مهندسی همه آن ها را با قرارداد منعقده به مردم شریف معرفی خواهیم کرد .
مدیرعامل شرکت عمران خاطرنشان کرد : یکی از اتفاقات مبارکی که رویداده ، مبحث فضای سبز بود که عملیات اجرایی تعداد ۷ پارک بزرگ و کوچک و کریدورهای سبز در فازهای شهر شروع شده و با تلاش سرو قامتان فضای سبز به شعار ” هر شهروند یک درخت ” جامه عمل خواهیم پوشاند .
دکتر مصطفوی در خاتمه سخنرانی اشاره کرد : انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدانی است که با خون خود درخت انقلاب را آبیاری کردند و هم اینک کشور اسلامی به برکت خون شهیدان و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری همچون کوه در مقابل دشمنان با صلابت ایستاده است .
در خاتمه چندین اصله درخت بر زمین نشانده شد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22731
کد خبر
22731