در این مراسم ابتدا مهندس امامعلیپور ضمن تقدبر از خدمات جهادی مدیرعامل شرکت عمران ، سخنانی را در مورد جایگاه بسیج و بسیجی ارائه داد .
سپس اعضای هیئت مدیره ، ذیحساب و معاونین دقایقی در مورد بسیج و گرامیداشت جایگاه آن ایراد سخن نمودند.
در خاتمه سخنرانیها دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند ضمن پاسداشت بسیج و مقام و مرتبت بسیجی گفت : خداوند در کلام مجیدش میفرماید : مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم و شکر نعمت بجای آورید و کفران نعمت نکیند تا نعمت را بر شما افزون کنم.
وی همچنین گفت : یکی از بالاترین نعمت هایی که در این زمان توفیق ما گردیده ، نعمت امنیت است که این نعمت را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس ، مدافعین حرم و جانبازان و ایثارگران هستیم .

وی افزود : بسیجیان در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند و در این دوران هم هرکس در هر پست و مقام و جایگاه ، نقش خود را بدرستی انجام دهد ، بسیجی نمونه است .
وی با تقدیر از زحمات همکاران گفت : با تلاش و کوشش جهادی و بسیجی که همکاران انجام دادند ، جایگاه شهرجدید سهند را در کشور در زمره شهرهای برتر و فرازمند قرار داده اند که بنده از همکاران به عنوان بسیجیان جهادگر یاد مینمایم و اگر شرایط کرونایی حاکم نبود ، طی مراسمی از همکاران تقدیر و تجلیل بعمل می آمد .
دکتر مصطفوی خاطر نشان کرد : اگر در کشور مدیران با شناخت و آگاهی انتخاب شوند و بسیج گونه انجام وظیفه نمایند ، بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد .
ایشان در خاتمه همه را به همدلی و وحدت فراخواند و از بسیجیان شرکت عمران با اهدای لوح سپاسی تقدیر بعمل آورد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21919
کد خبر
21919