✅ در این مراسم مدیر عامل شرکت عمران ضمن تبریک روز میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر و روز میلاد حضرت امام خمینی (ره) و دهه مبارک فجر گفت : فاطمه زهرا (س) اولی تر از تمامی بانوان عالم است و این گفته در روایات ائمه معصومین علیهم السلام مشهود است که سیده نساء العالمین از القاب حضرت فاطمه زهرا (س) است و دلالت بر این دارد که این بانوی بزرگوار در تمامی ابعاد زندگی خویش اسوه و الگو هستند که باید تمامی بانوان عالم سیرت و روش این بانوی دو عالم را در زندگی سرمشق قرار دهند ، بانویی که دخت نبوت ، همسر ولایت و مادر امامت است .
دکتر مصطفوی تاکید کرد : همکاری با بانوانی که دارای صفات مومن و متعهد ، متخصص ، مسئولیت پذیر ، نکته سنج و پاک دست هستند برایم افتخار است و اگر شهر جدید سهند زبانزد شهرهای کشور شده ، به برکت وجودی چنین همکاران شایسته و تلاشگر می باشد.

وی افزود : هر کس به جایگاه بزرگ پدر و مادر احترام گذاشت ، بی شک عاقبت بخیر شد و دعای نیک آنان همچون باقیات الصالحات در حیات و ممات شامل حال آنان خواهد شد .
مدیرعامل شرکت عمران با تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت : شهدای انقلاب ، دفاع مقدس و مدافع حرمی که مخلصانه به مقام رفیع شهادت نایل آمده اند ، از دامان مادرانی پر کشیدند که مادران معنوی و نمونه جامعه اسلامی بودند.
در این مراسم هریک از اعضای هیئت مدیره سخنانی را در باب فضیلت مقام زن ایراد نمودند و از زحمات بانوان همکار تقدیر نمودند.
هر یک از همکاران نیز با تشکر از مدیرعامل شرکت عمران در برگزاری و تجلیل روز مادر و زن ، نکته نظرات خویش را ارائه نمودند.
در خاتمه با لوح سپاسی از بانوان همکار تقدیر بعمل آمد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22749
کد خبر
22749