بازدید دکتر منادی نماینده محترم مردم تبریز ، اسکو ،آذرشهر در دوره یازدهم و رئیس کمسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بهمراه دکتر مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند و مهندس برزگر سرمایه گذار و شریک پروژه.

نماینده مردم تبریز ، اسکو ، آذرشهر در دوره یازدهم و رئیس کمسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از آزاد راه تبریز ،اندیشه ،سهند بازدید کرد.
در این بازدید که دکتر مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند و مهندس برزگر سرمایه گذار و شریک پروژه حضور داشتند دکتر منادی با بیان اینکه پروژه آزادراه تبریز – سهند از مجلس هشتم استارت زده شده است گفت: این آزاد راه به علت نواقص و مشکلات آن، چند سالی بود که پیشرفت کندی داشت اما در دو سال اخیر اقدامات خوبی انجام گرفته و ما هم پیگیر آن بودیم تا جمعیت ۱۵۰ هزار نفری شهر جدید سهند برای رفت و آمد به تبریز در رفاه و آسایش باشند.
وی با انتقاد از طولانی شدن پروسه پروژه های عمرانی به دلیل بوروکراسی های زائد اداری اضافه کرد: این آزادراه از آرزوهای دیرینه مردم منطفه بوده و ارتباط اهالی شهر جدید سهند ، اسکو و روستاهای اطراف با تبریز را تسهیل خواهد بخشید.
دکتر مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند نیز در این بازدید از پیگیری و حضور وی در پروژه آزادراه تبریز-سهند قدردانی نموده و گفت:؛ بیش از ۴۵ درصد تملک این پروژه در دو سال اخیر انجام شده و با توجه به پیگیری مهندس طاهرخانی معاون وزیر و رئیس شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و همچنین پیگیریهای روزانه و بازدیدهای استاندار و نمایندگان و مسئولین ، در طول دو سال گذشته این پروژه به هیچ عنوان مشکل مالی نداشته ومتوقف نشده است.
وی افزود: فقط ۱/۵ کیلومتر مسیر آسفالت نشده و از پلهای خاص این پروژه تمامی پلها مخصوصا پلهای کرجان و اسنجان باتمام رسیده و فقط پل اندیشه تکمیل نیست که بحول قوه الهی ظرف یکماه آینده باتمام خواهد رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=20716
کد خبر
20716