دکتر بهبودی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی ، دکتر فتح زاده معاون منابع انسانی سازمان و کارشناسان به همراه دکتر مصطفوی مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونین و مدیران شرکت عمران شهر جدید سهند از پروژه آزادراه تبریز-اندیشه-سهند ، میدان شهید باکری ، فرهنگسرای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، اورژانس اجتماعی ، مدرسه شهید محمد خلیل پور نهر ، پروژه های طرح اقدام ملی مسکن ، مسجد امام رضا ، پروژه تجاری باران ، فاز دوم مسیر دوچرخه ، ورودی فاز 4 ، عوامل ستادی در طرح اقدام ملی مسکن مستقر در ساختمان شرکت عمران بازدید و در نهایت در محل باغ فردوس هشت بهشت به همراه مهندس رضی منش فرماندار شهرستان اسکو و مهندس وکیلی شهردار شهر جدید سهند و مهندس جمشید زاده رییس شورای شهر جدید سهند نشست و به گفتگو پرداختند .
در این بازدید مدیرعامل شرکت عمران ضمن خیرمقدم و تشریح فنی هریک از پروژه ها گفت: بیش از 50 در صد تملک اراضی آزاد راه در طول 2 سال انجام گرفته که انشاالله بزودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود .

🔹️دکتر مصطفوی با بیان اینکه ما شعار ” خواستن توانستن است ” را به منصه ظهور رساندیم ، افزود : با افتخار اعلام میکنم ، ما برای شهر جدید سهند درآمد پایدار ایجاد کردیم و دلیل این ادعا این است که کلیه پروژه های راکد را با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پیش بردیم که انشاءالله مابقی آنها در شهریور ماه جاری به اتمام خواهد رسید .
وی خاطر نشان ساخت: شهری که امروز آن را بازدید نمودید ، متفاوت شده و با تعریف 99 پروژه در سال 99 که 40 مورد آن شروع شده ، 20 مورد دیگر در دفتر فنی و پیمان جهت آماده شدن به مناقصه است و بقیه در دست مطالعه میباشد ، که بنوبه خود تحولی مثبت در شهر ایجاد خواهد کرد .
نور پردازی تمامی ساختمان ها ، مسابقه طراحی معماری المان فلکه شرکت عمران متشکل از نخبگان معماری ، هوشمند سازی پروژه ها ، استقرار تندیس شهدا در محل پروژه ها خصوصا مدارس ، رویکرد محله محوری در شهرهای جدید و تبدیل مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت به سومین تفرجگاه استان در آینده نزدیک و سهند مهمانخانه امن تبریز از جمله مباحثی بود که مدیرعامل شرکت عمران به آن پرداخت نمود .
🔹️مهندس رضی منش فرماندار شهرستان اسکو ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل و مجموعه شرکت عمران گفت : با حضور دکتر مصطفوی روح تازه ای به شهر وارد شده و همکاری و تعامل مدیرعامل شرکت عمران با شهرداری و ادارات قابل تحسین است . وی همچنین گفت : قابلیت سرمایه گذاری در شهر جدید سهند بالا بوده که با بهره برداری از پروژه های تعریف شده و دهکده ورزشی ، شهر جدید سهند را به قطب گردشگری تبدیل خواهد شد . وی با گلایه از کمبود اعتبارات در شهر جدید سهند افزود :  علیرغم جمعیت 140 هزار نفری شهر جدید سهند و کمبود امکانات در شهر، شرکت عمران کمبودها و نواقصات را جبران کرده و ضرورت دارد که به مسایل و مشکلات شهر نیز اهتمام ویژه داشت .
🔹️دکتر بهبودی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت : برای بنده مجموعه اقدامات و وسعت کاری که در شهر جدید سهند انجام گرفته جالب بود .
وی همچنین افزود : در شرایطی که همه اظهار میدارند اعتبار نیست ، رکود است و در شرایط کرونایی قرار گرفته ایم ، ولی در بازدید ارزشمندی که از شهر جدید سهند داشتیم ، شهر را در قالب ” کارگاه عمرانی ” مشاهده کردیم که پروژه های بزرگ و کوچک با سرعت بیشتری در حال انجام میباشند و در چنین شرایط حاکم ، عوامل اجرایی را پای کار آوردن هنر و کار با ارزشی است که در شهر جدید سهند به وضوح نمایان است که جا دارد از مدیرعامل و مجموعه تحت امر ایشان تقدیر و تشکر نماییم.
دکتر بهبودی با ابراز خرسندی خاطر نشان نمود: اقدامات زیربنایی همچون آزادراه که بزودی شاهد به ثمر نشستن آن خواهیم بود ، خوشبختانه عقب ماندگیهای تاریخی گذشته در طول این 2 سال جبران شده که امید داریم بهره برداری از آن نقطه عطفی در تاریخ شهر جدید سهند خواهد بود .
وی قلمداد نمود : مجموعه خدمات و رویکرد باغ ویلا که برای شهر تعریف شده ، بافت شهری و جمعیتی را متحول نموده و این شهر را به پایگاه گردشگری استان در مسیر کندوان تبدیل خواهد کرد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=20912
کد خبر
20912