🔹️دکتر رحمانی عضو هیات مدیره و مهندس عربی مدیرکل توسعه امور مسکن شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به همراه دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از پروژه های آزاد راه تبریز – اندیشه – سهند ، میدان شهید باکری ، مساجد امام صادق و امام رضا ، راه ارتباطی بام سهند ، مدارس شهید محمد خلیل پورنهر و شهیدان مهدی پور ، فرهنگسرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، ورودی مسیر جدیدالاحداث فاز 4 ، مجتمع های مسکونی بهاران ، گلستان ، تهیه ، روند ، شمس و کمال در طرح اقدام ملی مسکن ، محله گلشهر در فاز 4 ، فاز دوم مسیر دوچرخه ، زمین تنیس و مجموعه تفریحی گردشگری هشت بهشت بازدید نمودند .
مدیر عامل شرکت عمران در این بازدید ضمن تشریح فنی هریک از پروژه ها در محل باغ فردوس گفت : قبل از آمدن بنده تمامی پروژه های شهر جدید سهند متوقف بودند ولی به مدد الهی در حال حاضر 70 درصد پروژه ها به اتمام رسیده و 30 درصد مابقی در شهریور ماه جاری به بهره برداری خواهند رسید .
وی همچنین گفت : در بخش سرمایه گذاری موفق عمل کرده ایم ، بطوریکه بیش از 1500 میلیارد تومان تفاهم نامه تنظیم و مبادله شده است . وی افزود : پروژه طرح اقدام ملی مسکن برای تعداد 14359 متقاضی در زمینی به وسعت 95 هکتار تخصیص داده شده است .
دکتر رحمانی عضو هیات مدیره در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر در شهر جدید سهند ، از تحولات مثبت ایجاد شده در مدیریت فعلی قدردانی و از زحمات مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت عمران تقدیر نمود و گفت : طی بازدیدی که از تمامی پروژه های عمرانی ، فرهنگی و طرح اقدام ملی مسکن داشتیم جای امیدواری است .

وی تصریح کرد : امسال ما دو کار مهم و اساسی را به اتمام خواهیم رساند ، یکی تکمیل نواقصات مساکن مهر ، فروش اقساطی عرصه ها و در نهایت تکمیل پرونده مساکن مهر و تحویل آنها به متقاضیان و دیگری طرح اقدام ملی مسکن که از 400 هزار واحد آن در کشور ، 200 هزار واحد از آن را شرکت مادر متولی می باشد که امید میرود تا چند روز آتی کلنگ 56 هزار واحد آن توسط رییس جمهور بر زمین نشانده شود و حدودا تعداد 4467 واحد آن را در شهر جدید سهند امروز بازدید نمودیم.
🔹️وی افزود : با تلاش مجموعه شرکت عمران شهر جدید سهند زمین های طرح اقدام ملی مسکن مشخص ، قرارداد ها منعقد و تجهیز کارگاه انجام شده که انشاءالله بزودی عملیات اجرایی آن شروع میشود .
ایشان همچنین به نهایی نمودن ثبت نام و افتتاح حساب و سپرده گذاری اولیه 40 میلیون تومان و پرداخت حدود 15 درصد از بهای زمین به صورت نقد و مابقی بصورت اقساط در طرح اقدام ملی مسکن توسط متقاضی اشاره کرد .
وی خاطرنشان ساخت : همانطوریکه شهر جدید سهند در مسکن مهر و سایر امور جزو پیشگامان است ، امید است در بین شهرهای جدید نیز عروس شهرهای جدید کشور باشد .
🔹️در خاتمه به نفرات برتر مسابقه طراحی معماری فلکه شرکت عمران لوح تقدیر و جوایزی اهدا و از کارکنان وظیفه شناس شرکت عمران با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=20918
کد خبر
20918