✅ آیین تجلیل و تقدیر خانواده معظم شهید والامقام شهید محمد خلیل پور نهر و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از دکتر مصطفوی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند بخاطر تلاش ها و زحمات ایشان در افتتاح و بهره برداری از آزادراه تبریز – سهند و نامگذاری مدرسه ای در فاز 3 بنام این شهید و به میمنت حضور خانواده شهید ، مبادله تفاهم نامه ساخت تعداد 250 واحد مسکن برای خانواده های شاهد و ایثارگران فیمابین مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران

✅ در این مراسم معنوی هر یک از اعضای خانواده شهید محمد خلیل پورنهر احساسات خویش را در قالب تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات مدیرعامل شرکت عمران ابراز داشتند .
سپس دکتر پورحسن گفت : خانواده معظم خلیل پورنهر خودشان به تنهایی بنیاد شهید هستند و یک گام جلوتر ، بطوریکه این خانواده عزیز در شناسایی خانواده های آسیب دیده یار و یاور بنیاد شهید هستند .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با ذکر این مطلب که نه تنها ما ، بلکه ایران اسلامی مدیون شهدا هستیم ، گفت : از مدیرعامل شرکت عمران نهایت تشکر را دارم ، زیرا با کارهای خداپسندانه ، دل مادر شهید و خانواده اش را شاد و مسرور ساختند.
دکتر پورحسن تصریح کرد : با وجود مدیرعامل تلاشگر شرکت عمران که خودشان جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس هستند ، در دو سال و نیم اخیر ، چهره شهر متحول شده و شور و غوغای سازندگی در شهر ، بالاترین اخبار را در فضاهای مجازی بخود اختصاص داده است .
دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند نیز با ذکر اینکه قدوم خانواده شهید برای این شهر و شرکت برکت آفرین است ، گفت : مادران شهدا ، مادران معنوی جامعه هستند و در مکتب قرآن و اهل بیت (ع) بالاترین ارزش ، احترام به جایگاه شامخ شهدا و خانواده های عزیز آنان است .
مدیرعامل شرکت عمران خاطرنشان کرد : به حول و قوه الهی ما فرهنگ ایثارگری را در شهر جدید سهند پیاده نموده ایم ، بطوریکه با اتحاد و همدلی اعضای هیئت مدیره و کارکنان متعهد شرکت عمران با اقدامات چشمگیری که در دو سال و نیم در شهر جدید سهند بوقوع پیوسته ، این شهر را در زمره برترین های شهرهای جدید قرار داده و افتتاح و بهره برداری از پروژه بزرگ آزادراه تبریز – سهند که آرزوی دیرینه شهروندان بود گواه این ادعا است و به برکت خون شهدا و توفیق الهی مشکلات مرتفع می گردد .
دکتر مصطفوی در خاتمه به تحویل بیش از 3500 واحد به متقاضیان مسکن مهر ، عشق و علاقه به شهدا با استقرار تندیس شهدا در محل پروژه و نمایش صحنه به شهادت رسیدن شهید باکری در میدان بزرگ شهید باکری شهر ، شروع 99 پروژه در سال جاری و تبدیل 65 مورد آن به قرارداد اشاره کرد و اجرای آن ها را معجزه الهی خواند .
در این آیین تجلیل به میمنت حضور خانواده شهید تفاهم نامه ساخت تعداد 250 واحد مسکن برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران فیمابین مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مبادله گردید .
در پایان خانواده شهید محمد خلیل پور نهر با اهدای لوح سپاس ، دسته گل و تابلو “و ان یکاد” حرم مطهر امام رضا (ع) از مدیرعامل شرکت عمران تقدیر بعمل آوردند ، همچنین در این مراسم از زحمات دکتر پورعلی مسئول دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی و محرم صفری مدیر روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند در افتتاح و بهره برداری از آزادراه تبریز -سهند با اهدای لوح سپاسی تقدیر بعمل آمد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22349
کد خبر
22349