آیین اهتزاز پرچم آقا اباعبدالله الحسین (ع) برای اولین بار در شهر جدید سهند با حضور جمع باصفا و معنوی کارکنان شرکت عمران شهر جدید سهند ، حجت الاسلام والمسلمین منیب راد امام جمعه شهر جدید سهند و برادر شهید والا مقام خلیل پور نهر و با ذکر مصایب مداح اهل بیت عصمت و طهارت حاج آقا ولیخواه و جمع قلیلی از مسئولین هیئات حسینی در محل میدان شهید باکری شهر جدید سهند برگزار گردید .
🔹️حجت الاسلام والمسلمین منیب راد امام جمعه شهر جدید سهند در آیین اهتزاز پرچم امام حسین (ع) از این حرکت نمادین و مبدع مدیر عامل شرکت عمران برای اولین بار در شهر جدید سهند استقبال و  تقدیر و تشکر نمود .    امام جمعه شهر جدید سهند با ذکر مصایب امام حسین (ع) ، به تبیین فلسفه  عاشورا پرداخت و گفت : محبت امام حسین (ع) همچون شعله ای است که در قلب ها منور است و در طول تاریخ مراسمات عزاداری امام حسین (ع) برگزار و پابرجا بوده است و در این شرایط کرونایی نیز هیئات حسینی نیز می توانند با رعایت فاصله های اجتماعی به عزاداری بپردازند .

🔹️دکتر مصطفوی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در این آیین و در آستانه دهه محرم ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان آقا ابا عبداله الحسین (ع) گفت:     محرم ماهی که دلهای همیشه عاشق را دوباره متوجه مکتب سرخ شهادت خواهد کرد ، مکتبی که نشان از پویایی و جاودانگی شهادت دارد . وی افزود : شهادت میوه همان درختی است که ریشه در هیهات من الذله دارد و ارمغان ماه محرم به تمام آزادگان جهان است ، هیهات من الذله کلید اسرار و رموز ماه محرم است . دکتر مصطفوی در خاتمه خطاب به تمامی شیفتگان و عاشقان امام حسین (ع) و مردم فهیم شهر جدید سهند گفت : از اینکه بدلیل محدویت های کرونایی امکان برگزاری این آیین معنوی با حضور ارزشمند آنان مقدور نگردید ، عذرخواهی مینمایم و انشاءالله به حول و قوه الهی با رفع کامل این بیماری منحوس در سال آینده با حضور صفا بخش دلسوختگان حسینی به اتفاق این آیین را برگزار نماییم.
🔹️مدیرعامل شرکت عمران در خاتمه اشاره کرد : امام حسین (ع) آبروی تاریخ است و در ادوار تاریخ حتی در زمان جنگ نیز زیر بمباران دشمن ذکر یاحسین (ع) ورد زبان ها بود ، بوده و تا قیامت خواهد بود .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=21091
کد خبر
21091