✅ آیین اختتامیه دومین جشنواره فیلم و عکس ” شهر من ” با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره شرکت همران شهر جدید سهند ، برادر شهید والامقام شهید محمد خلیل پور نهر و هنرمندان برگزیده بخش فیلم و عکس برگزار گردید .

✅ در این آیین دکتر مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند با تحسین نگاه هنرمندان برگزیده گفت : آزادراه تبریز-سهند به عنوان شاهراه یکی از بزرگترین حرکت های شرکت عمران بود که به حول و قوه الهی به بهره برداری رسید که زیبابینی شما را می طلبد که به این حرکت بزرگ ، نگرش بزرگ داشته و اهمیت آن را به تصویر بکشید.
وی همچنین گفت : شرکت عمران با برنامه ریزی روی برنامه های راهبردی می رود به یکی از زیباترین محلات طراحی شده تبریز تبدیل شود و ما به مدد الهی به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب جامه عمل پوشانده و عمل کرده ایم و هم اینک می بینیم سهند به کارگاه بزرگ سازندگی در کشور تبدیل شده است .
مدیرعامل شرکت عمران با بیان این مطلب که نگاه ما به مسائل فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی نگاه ویژه است ، گفت : شرکت عمران کار با کیفیت را سر لوحه امور قرار داده ، چرا که کار با کیفیت ، کاری ماندگار است و ماندگاری یک چیز مستلزم عشق و علاقه به انجام آن کار است و ماندگاری کار شرکت عمران در پروژه هایی نظیر ؛ مدارس شهید خلیل پور نهر و شهیدان مهدی پور ، مساجد امام رضا و امام جعفر صادق ، کتابخانه سردار شهید سلیمانی ، میدان بزرگ شهید باکری و دیوار نگاره های آن که فلسفه شهادت شهید از فرش تا عرش را به تصویر می کشد ، خودنمایی می کند .
دکتر مصطفوی خاطر نشان کرد : اهمیت انسان به نگرش و دیدگاه او است و اینکه شهید خلیل پور نهر را جاودانه کرده ، دیدگاه روشن‌فکرانه و مثبت او است که از شهدا به شمع تاریخ یاد می کنند .
دکتر مصطفوی با تاکید بر اینکه در سهند خودباوری اتفاق افتاده افزود : ما افتخار می کنیم که بهترین و فهیم ترین شهروندان را داریم که با داشتن تعلق خاطر به شهرشان افتخار می کنند .
مدیرعامل شرکت عمران در جمع هنرمندان عنوان کرد : ما سومین جشنواره عکس را با موضوع ” آزادراه پنجره ای بسوی شکوفایی سهند ” برگزار خواهیم کرد که از تمامی هنرمندان این عرصه دعوت می کنیم در این جشنواره حضور پر رنگ داشته باشند ، زیرا به کسانی که چشم به زیبایی ها بسته اند ، روشن شود که می توان زیبایی ها را دید و نگرش را تغییر داد.
در خاتمه در بخش فیلم به نفرات اول تا پنجم به ترتیب ؛ امیر گلشنی ، معصومه فتحی ، یونس فلاحت ، حسین سلامت و عبدالله رشتبر و در بخش عکس به نفرات برگزیده ؛ جواد پناهی مقدم ، مهدی شرقی ، آناهیتا کوهپایه ، وحدت صدر محمدی و امیرحسین میرزاپور لوح تقدیر جشنواره به همراه جوایز نقدی اهداء شد .

لینک کوتاه نوشته
https://sahand.ntdc.ir/?p=22581
کد خبر
22581